лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Шифрування S / MIME та цифрові підписи можливі з усіма популярними поштовими клієнтами, такими як Microsoft Outlook, Thunderbird або Apple Mail. Розширення MIME під назвою S / MIME RFC 5750. Це стандарт, який підтримує формат підпису, а для шифрування використовується власне рішення application / pkcs-mime. У разі повідомлення S / MIME ви можете підписати його, зашифрувати або виконати обидві операції. S / MIME заснований на асиметричному методі шифрування і тому використовує два ключа: один відкритий і один закритий ключ. У той час як перший використовується всіма контактами електронної пошти, другий відомий тільки користувачеві. Тому необхідно як відправляти зашифровані повідомлення в поєднанні з відкритим ключем одержувача, так і декодувати отримані повідомлення. Завдяки сертифікату DigiCert S / MIME, поштовий клієнт може генерувати і обмінюватися ключами. Щоб шифрування електронної пошти працювало, кожному повідомленню S / MIME передує заголовок, який надає клієнту-одержувачу інформацію, необхідну для розуміння і обробки вмісту. Тут вказуються тип вмісту, наприклад, дані в зашифрованому вигляді для зашифрованих даних, ім'я відповідного файлу, наприклад, smime.p7m для зашифрованих або підписаних даних, і форма модифікації.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua