Миколаїв Валідатор SSL Перевірка з'єднання HTTPS на сайті і правильність установки SSL сертифікату Миколаївській Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Діагностика HTTPS з'єднання

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо, Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Проверка HTTPS соединения с сайтом


Условие предоставления сервиса проверки HTTPS соединения СЛАВА УКРАИНЕ !

* Нажимая кнопку "Проверить соединение" Вы даете согласие на обработку данных, используемых в данном сервисе.

Ваш запит обробляється.
Будь ласка дочекайтеся результатів.

Сертифікати SSL з перевіркою домену забезпечують базове шифрування без надмірностей з мінімальною аутентификацией. Сертифікати DV SSL легко отримати - просто доведіть, що ви є власником зареєстрованого домену.

Сертифікати SSL з підтвердженням організації використовують стандартне шифрування, а також надають відвідувачам сайту перевірену інформацію про ваш бізнес. Щоб отримати сертифікат OV SSL, компанія повинна пройти ділову перевірку, і підтвердити що є юридично зареєстрованою особою.

Сертифікати SSL з розширеною перевіркою крім забезпечення стандартного шифрування, EV SSL забезпечує максимальний рівень аутентифікації. EV SSL-сертифікати розблокують зелений адресний рядок, яка показує назву і розташування вашої компанії зеленим кольором.

Полезные ссылки: Що таке центр сертифікації (CA) >>>

Центр сертифікації є довіреною стороннім суб'єктом, який видає цифрові сертифікати і управляє відкритими ключами і обліковими даними для шифрування даних для кінцевого користувача. Відповідальність CA в цьому процесі полягає в тому, щоб гарантувати, що компанія або користувач отримають унікальний сертифікат для ефективної аутентифікації особистості. Як частина інфраструктури відкритого ключа (PKI), CA перевіряє за допомогою кваліфікованого джерела інформації (QIS), щоб перевірити дані, надані заявником, перед видачею цифрового сертифікату.


Лінки <<< Луцьк Посилання на магазин з продажу SSL сертифікатів в інших містах України Одеса >>>

© 1997-2024 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются!